Takipte Kalın:

Arama:

Bir Dem Urla'ya Hoşgeldiniz

Attığımız her adımda doğayı, tüm canlıları, ekolojik yaşamı sevgiyle destekliyoruz, koruyoruz. Bir Dem Urla’da hep birlikte kocaman bir aileyiz. Sizinle Tanışmayı heyecanla bekliyoruz.

Bir Dem Urla deneyiminin ana temeli sevgi, saygı, yaratıcılık, yargısız bir ortamda kendini ifade edebilme özgürlüğüne dayanmaktadır. Bu nedenle sanat, spor, müzik, kişisel ve ruhsal gelişim alanlarındaki yeteneklerini, tecrübelerini Bir Dem Urla‘da edineceğin dostlarınla paylaşman karşılıklı olarak zenginleşmeni destekleyecektir.

Hakkımızda

2-3-4 kişilik olarak tasarlanmış 9 farklı odada toplamda 24 kişilik konaklama kapasitemiz mevcuttur. Tüm odalarda, güneşlenme alanlarında, bar – restoran, bahçe ve havuz başında wi-fi bağlantımız mevcuttur.

Aktivitelerimiz

5

Sizinle Tanışmayı Heyecanla Bekliyoruz.

Kış ve bahar aylarında; kişisel gelişim alanında çalışan eğitmenler tarafından yatılı yoga, nefes, meditasyon, inziva, detoks kampları şirket yönetim ekipleriyle proje veya sinerji toplantıları,  aileler ve dostlarla kalabalık kutlamalar Sağlıklı yaşama dair eğlenceli günübirlik atölyeler düzenlemek üzere hizmet vermekteyiz. Yaz aylarında ise turistik amaçlı hizmet sunmaktayız.